ZALOGUJ SIĘ | Załóż konto
Piątek, 03-07-2020
OKNA
  pcv
    SCHUCO
    VEKA
  aluminiowe
  drewniane
  dachowe
PARAPETY
  wewnętrzne
  zewnętrzne
DRZWI
  wewnętrzne
  zewnętrzne
ROLETY
ŻALUZJE
MOSKITIERY
ZABUDOWY BALKONÓW
SZAFY I ZABUDOWY WNĘK
USŁUGI
KREDYTY
BRAMY GARAZOWE
MARKIZY

Zadowoleni Klienci są naszym najlepszym KAPITAŁEM 

Chciałabym Państwu przedstawić ofertę firmy FENTI-JSG i zaprosić do owocnej  współpracy. Firma nasza posiada długoletnie i bogate doświadczenie, które owocują : wysoka jakością sprzedawanych prduktów, rzetelnym doradztwem, terminowością dostaw, fachowością montażu oraz bardzo korzystnymi warunkami współpracy zarówno dla firm jak i dla osób indywidulanych. Wysoka jakośc naszych produktów nie musi oznaczać wysokich cen - PROSZĘ SPRAWDZIĆ.

Posiadam serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Nasz system sprzedaży ratalnej umożliwia realizację planów długoterminowych.                    

    NAWET PO LATACH ZNAJDZIESZ NAS POD "STARYM DOBRYM ADRESEM"        

  71-524 SZCZECIN UL. KADŁUBKA 41

tel. 091 4 222 990

Do zainteresowanych przyjedziemy w najdogodniejszym dla Państwa terminie   w celu przedstawienia naszej oferty.

 

 


OKNA : pcv : SCHUCO
powiększ Corona AS 60

Producent: SCHUCO


Komu zależy na ekonomicznie uzasadnionym wyborze, wytrzymałości i dobrym samopoczuciu, znajdzie odpowiednie rozwiązanie w systemie Corona AS 60. Okna tego systemu zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa i gwarantują pełną funkcjonalność przez dziesiątki lat. Efektywny system izolacji termicznej i akustycznej sprawia, że kosztowne straty ciepła i męczące hałasy dobiegające z zewnątrz odchodzą w niepamięć.
 Drukuj    Wyślij więcej

OKNA : pcv : SCHUCO
powiększ Corona Integra

Producent: SCHUCO


Dobre samopoczucie w domu zależy od czynników subiektywnych. Jednak poczucie bezpieczeństwa i skuteczna ochrona przed okiem ciekawskich są równie ważne, co ciepłe pomieszczenia i eliminacja hałasu z zewnątrz. Ważne jest również światło dzienne, a przede wszystkim jego ilość wpadająca z zewnątrz. Idealne połączenie okna i rolety w jeden element posiadający zalety zarówno solidnego okna z PVC jak i wysokiej jakości rolety aluminiowej pozwala system Corona Integra.

 Drukuj    Wyślij więcej

OKNA : pcv : SCHUCO
powiększ Corona CT 70

Producent: SCHUCO


Okna z wysokoudarowego PVC systemu Corona CT 70 są zawsze dopasowane pod względem estetycznym i wymiarowym do potrzeb zamawiającego. Dotyczy to w równej mierze budynków nowych jak i stylowej renowacji budynków zabytkowych. Szerokie spektrum dodatków i wykończeń, w tym rozbudowana oferta barw i struktur drewna pozwalają dopasować wygląd okna do własnych upodobań.

 Drukuj    Wyślij więcej


Ł.K.


powiększ

powiększ
więcej zdjęć w galerii